«Наречена сказала, що ми їй зіпсували весілля», – луцька вогняна команда поділилась секретами закулісного життя

- Advertisment -

«Наречена сказала, що ми їй зіпсували весілля», – луцька вогняна команда поділилась секретами закулісного життя

Хтось захоплено дивиться, хтось біжить фотографуватися, хтось намагається відійти подалі, а вони горять у роботі. Хто ще не здогадався, то це про вогняну команду, яка дарує глядачам ейфорію, а іноді і сльози радості. Ми вирішили поспілкуватися з луцькою командою вогняного та світлового шоу Z-show, яку, як поділилися учасники, після виступів запитують: “А ви з Києва приїхали?”…

Всього у команді Z-show працює четверо людей. Зокрема, z-girls Лілія Михальчук, Ангеліна Панасюк та авторка тексту Олеся Нижник і керівник та, як його називають дівчата, z-boy Юрій Сухоставський. 

Так, Z-show у вересні цьогоріч відсвяткувала чотири роки. Все починалося зі світлового шоу, а через два роки додали ще і вогняне. Окрім fire-show та led-show, команда працює і над іншими, не менш цікавими, проєктами. Про зіпсоване весілля, стосунки у колективі, з чого все починалось та з якими труднощами стикалася команда – у розмові з колегами-артистами.

Розкажіть нашим читачам про історію Z-show. Чому саме така назва, які труднощі виникали на початку, на чому “набивали гульки”?

Команді “Зет шоу” цьогоріч у вересні виповнилось чотири роки. І починали ми під назвою LEDANCE зі світлодіодного шоу. Коли ми вирішили займатись різними шоу-програмами – змінили назву на Z-show. За час життя команди назву всіляко перекручували, було що і “зе шуз” називали.

Як зазвичай, починати завжди складно – тебе ніхто не знає, а відтак виступів дуже мало, грошей не завжди вистачало на зал для тренувань та покращення шоу. Але всі труднощі ми, як бачите, подолали.

Напевно, традиційне питання. Чому Ви вирішили займатися вогняним/світловим шоу?

У всіх нас більш-менш схожа історія про те як і чому ми потрапили в шоу. Ніхто з нас раніше нічим подібним не займався, і всіма нами керувала цікавість, нам кортіло спробувати себе в цій справі. Йдучи на кастинг в шоу, дехто з нас навіть не до кінця уявляв чим ми там будемо займатися. (сміються, – ред.)

Ще чотири роки тому світлодіодне шоу було дуже маловідомим і мало хто знав про таке шоу взагалі. Кожен з нас був в пошуку свого особливого заняття для душі. І тут ми знайшли один одного. І зараз всіх нас об’єднує любов до сцени і емоцій, які ми отримуємо від виступів

Довго вчилися, перш ніж взяти до рук вогонь?

Перш ніж взятись за вогонь, усі тренування проходять на тренувальному реквізиті. І тільки коли усе виходить на тренуванні, можна приступати до вогню. Декому дається легше, комусь важче. Тому від початку тренування до виступів з вогнем може пройти від місяця до трьох.

Ваша команда займається не лише світловим та вогняним шоу. Розкажіть про інші проєкти.

Так, у нас є спеціальна пропозиція для нічних клубів – неонове піджей-шоу. Для зустрічі гостей – янголи-хостес та леді-фуршет. Також, нещодавно ми почали розвивати новий проєкт світлового брейк-данс-шоу.

З якими труднощами найчастіше стикаєтесь до/під час виступів?

Найважче – підлаштовуватися під кожне місце для виступу. Щоб усе пройшло безпечно та комфортно для усіх. На великих заходах – люди. А ще дощ може ускладнити виступ.

Чи є у вас якийсь “райдер”? Є певні вимоги до замовників?

Для вогняного шоу є вимоги для місця проведення. На території не повинно бути легкозаймистих речей та дерев, які нависають над площадкою для виступу. Для світлодіоного шоу – це висота стель та достатня площа для комфортного виступу.

З якими зірками вдавалося виступати на одній сцені?

Дуже часто на одній сцені виступаємо із волинськими зірками, також нещодавно на байкерському фестивалі у Дубно виступали із рівненським гуртом  “Ot Vinta!”, на фестивалі “Файне місто” у Тернополі на сусідніх сценах із нашими улюбленцями, сингли яких використовуємо у своїх номерах, “The Hardkiss”. А на Дні народженні одного з торгово-розважальних центрів Луцька разом із мегапопулярним Дзідзьо та не менш популярною Іриною Білик. Також, коли їздили до Тунісу, мали можливість запалювати на сцені разом із відомим діджеєм Бобом Сінклером. А на весіллях, насправді, часто працюємо поруч з відомими людьми.

Якщо вже заговорили про закордонні виступи, де ви ще виступали?

Так, як ми вже розповіли, був досвід роботи у Тунісі. Також наша команда виступала в Білорусії та Китаї. Але зараз ми сконцентрувались на виступах в Україні для того, щоб це робити якісно.

А які улюблені українські міста для виступів і чому?

Найулюбленіша публіка – це, однозначно, Івано-Франківська область і Закарпаття. Там люди найкраще реагують на наші шоу-програми. Вони чомусь відкритіші. Хоч волинську публіку ми любимо не менше (сміються, – ред.).

Дівчата, зізнавайтеся. “Підрівнювали” зачіски вогнем?

Насправді, аж таких жорстких перукарських дій ми не мали. Хоч раз було, що жаринка з піротехнічного віяла впала на голову одній із учасниць і зробила там “півника”. Але вже все в нормі. На вогняні виступи ми завжди збираємо власне волосся та працюємо зі штучними косами – канекалонами. Це виглядає яскраво та безпечніше. Томy щоб аж “підрівнювали”, то такого ще не було.

А щодо реквізиту, ви самі його виготовляєте для виступів?

Так, більшість реквізиту і вогняного, і світлового, виготовлено нами власноруч. Адже для унікального шоу потрібно багато специфічних речей, які неможливо купити, або ж це буде надто дорого.

Буває, що просяться у вашу команду? Не задумувались вчити цілі дитячі/дорослі команди своєму шоу?

Часом поступають пропозиції, як діток, так і дорослих. Одного разу, коли ми виступали  з вогняним шоу у Львові на Китайський Новий рік, до нас підходила дівчина, яка сама ж на площі крутила фаєр-шоу, хотіла до нас в команду. Але ми зараз сконцентрувались на розвитку тих учасників, які вже є в команді. Зараз ми не проводимо набори, але все може статись.

Чим дивували локації виступів?

За ці роки було все – слизька підлога, дуже мала територія, колони посеред майданчика для виступу.
Бувало, доводилося виступати зі світловим шоу вдень, на сонці. Це було досить дивно, але ми навчились працювати за будь-яких умов. Головне, щоб наш виступ сподобався глядачам.

Який період роботи був для вас найскладнішим? Чи були думки покинути шоу і чому?

В перший рік було важко. Саме через малу кількість виступів. Але надалі все було добре і покидати шоу думок не було.

Мало хто знає, але у команді працює закохана пара. Ліля і Юра, як воно, працювати разом? Стикаєтесь з якимись труднощами?

Звісно, тут є свої плюси і мінуси. Ми проводимо дуже багато часу разом і можемо пропрацювати деякі робочі моменти більше. А часом не подобається те, що дуже багато наших розмов зводиться до обговорення робочих моментів, а це не завжди обопільна думка і згода у всіх питаннях. (сміються, – ред.)

Згадайте свій виступ, який хочеться поставити на повтор та виступ, який хотілося найшвидше забути.

Найприємніший наш виступ був у Луцьку на святкуванні п’яти років ТРЦ “ПортCity”. Було неймовірно багато людей та прекрасна реакція на наш виступ.

А найгірший по відчуттях виступ був на одному весіллі. Ми гарно виступили, люди дуже гарно реагували. Але після виступу до нас підійшла наречена і сказала, що ми їй зіпсували весілля. (сміються) По ведучих та музикантах було видно, що ми не перші, хто попав під її поганий настій, адже вони ледь не ховалися від неї. Та і гості її якось побоювались, бо вона ходила і на всіх кричала. Це за всі роки був єдиний випадок, коли клієнт був не задоволений.

Чи були якісь досить дивні забаганки замовників?

Якось нас попросили поставити світлодіодну програму у стилі Шерлока Холмса. Нам потрібно було відтворити дуель Шерлока Холмса з професором Моріарті. І кумедність всієї ситуації в тому, що Моріарті мала бути дівчина. Це виглядало досить дивно, але глядачам сподобалось.

Маєте вже своїх фанатів? Впізнають на вулицях?

Часом пишуть, що бачили нас там то й там. Багато підходять до нас після шоу щоб подякувати, сфотографуватись. Часом буває, що після виступів підходять і кажуть, що бачили нас у якомусь іншому місті. І це досить приємно. Наприклад, у Тернополі до нас підійшли молодики і сказали, бо бачили нас на виступі у Ківерцях. А так, щоб на вулиці підходили – ще не було.

Співпрацюєте з якимись організаторами, ведучими?

Знаємося з різними організаторами та ведучими, які часом нас рекомендують нас на той чи інший захід. А ми завжди відкриті до співпраці з усіма та раді приймати участь в різних заходах.

Якби не команда, чим би займались?

Без команди не уявляємо вже свого життя.

Ви періодично у Луцьку влаштовуєте показові виступи – покрутони. Коли Вашим фанатам чекати наступного?

Так, час від часу ми влаштовуємо показові вогняні виступи – покрутони. І ми їх робимо, коли у нас є щось новеньке. Тому як тільки підготуємо щось нове для вас – організуємо покрутон. До речі, останнього, який відбувся зовсім нещодавно, у вересні, ми презентували новий проєкт нашого шоу – брейк-данс-шоу.

Знаю, що наразі готуєте певні зміни у команді, новий проєкт. Розкажіть детальніше про це нашим читачам.

Уся інформація щодо нових проєктів є внутрішньою і ми любимо показувати вже готовий результат, але, відкриємо секрет, готуємо щось новеньке. Тому підписуйтесь на нас та слідкуйте за нами в інстаграм і будете першими, хто побачить наші новинки.

І наостанок, про що мріє команда Z-show?

У наших мріях – виступати на великих сценах або ж навіть стадіонах. І ми працюємо над цим.

Авторка – Олеся Нижник

Фото та відео – зі сторінок команди у Facebook та Instagram

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам